tel.: +48 531 301 311 | Kielce, Aleja IX Wieków Kielc 4A (wejście od ul. Pelca)

AKTUALNOŚCI

Zobacz co u nas słychać

Aktualności

Promocja miesiąca – styczeń 2021

Nowy Rok! Nowa promocja miesiąca!  Zmagasz się ze skórą trądzikową? Skorzystaj więc z wyjątkowej oferty! Tylko w tym miesiącu obniżamy cenę zabiegu na redukcję trądziku laserem Fotona, aż o 200 zł! Uwaga – Regularna cena zabiegu wynosi 499 zł!

READ MORE

Aktualności

Promocja miesiąca – grudzień 2020

Nadszedł długo wyczekiwany GRUDZIEŃ 🎄 Dziewczyny czy byłyście grzeczne w tym roku? Jeżeli tak, to mamy dla Was prezent. Infuzja tlenowa tylko teraz w wyjątkowej promocji -50 zł od ceny regularnej! Jak to mówią: kto pierwszy ten lepszy! Dlatego umawiajcie się na zabieg, póki mamy jeszcze wolne miejsca:)

READ MORE

Aktualności

Promocja miesiąca – listopad 2020

Miesiąc listopad rozpoczynamy ze specjalnie dla Was przygotowaną ofertą: Fala uderzeniowa X – WAVE -20%! Coś czujemy, że nie będziemy musiały was namawiać na taką okazję.

READ MORE

Aktualności

Promocja miesiąca – październik 2020

Promocja miesiąca Październik rozpoczynamy promocją, jakiej jeszcze nie było! Aż -50 zł od ceny regularnej na niwelowanie naczynek z użyciem laseru Fotona Spectro! Zabiegi przy użyciu lasera to takie nasze must have! Teraz nadeszła idealna okazja, żebyś Ty się o tym przekonała!

READ MORE

Promocje

Promocja miesiąca – wrzesień 2020

Miesiąc wrzesień rozpoczynamy ze specjalnie dla Was przygotowaną ofertą. Przy dowolnej depilowanej dużej partii ciała za 189 zł depilacja pach Gratis! Coś czujemy, że nie będziemy musiały was namawiać na taką okazję!

READ MORE

Promocje

Promocja miesiąca – sierpień 2020

PROMOCJA MIESIĄCA! W sierpniu zapraszamy na nasz nowy zabieg – oczyszczanie wodorowe! Tylko w tym miesiącu z rabatem 50 zł! Oczyszczanie wodorowe twarzy w cenie 239 zł czeka na Was!   Dostępne w ofercie mamy także oczyszczanie twarzy połączone z szyją i dekoltem. Aż żal nie skorzystac z takiej okazji!

READ MORE

Promocje

Promocja miesiąca – lipiec 2020

CZAS NA PROMOCJĘ LIPCA!! ☀️ Tym razem skupimy się na karboksyterapii! Przy zakupie serii 5 zabiegów na twarz, lub oczy lub skórę głowy 6 zabieg otrzymacie gratis, a przy zakupie 9 zabiegów na ciało (uda lub pośladki lub brzuch) 10 zabieg gratis. Aż żal nie skorzystać! ❤️

READ MORE

Promocje

Promocja miesiąca: czerwiec 2020

Wszyscy wiemy, ze czasy nie są łatwe! Wirus pokrzyżował wiele planów, ale mamy dla Was dobrą wiadomość! Zamówcie wizytę do końca czerwca, a po zabiegu, otrzymacie voucher na 50 zł do wykorzystania podczas kolejnej wizyty! 🙂 Prezent nie podlega wymianie na gotówkę , a jeden klient może skorzystać z promocji jeden raz! Wykorzystajcie voucher sami, […]

READ MORE

Aktualności

Już pracujemy!

Wróciłyśmy! Okres związany z coronawirusem i zamrożeniem niektórych branż (w tym naszej) nie był łatwy, ale nabrałyśmy dużo energii i jesteśmy gotowe! Jak widzicie nasze logo przeszło rebranding, mamy nową stronę internetową, ale co najważniejsze przeprowadziłyśmy się! Zapraszamy na al. IX Wieków Kielc 4A (wejście od ulicy Pelca). Nowy gabinet, nowe możliwości ten sam najwyższy […]

READ MORE

Aktualności

Mamy nową stronę internetową!

W ostatnim czasie dużo pracowałyśmy, aby specjalnie dla Was uruchomić zupełnie nową stronę internetową! Znajdziecie na niej opisy wszystkich zabiegów, aktualne promocje i dużo więcej przydatnych informacji. Zachęcamy do przeglądania!

READ MORE

Promocje

Promocja miesiąca: Marzec 2020

Słońce stara się wydostać zza chmur, a lato nie opuszcza naszych myśli. Myślałyście może nad przygotowaniami do tego okresu? Pozbycie się uciążliwego owłosienia może zaoszczędzić nam masę czasu! Zapiszcie się już teraz, a na drugi zabieg otrzymacie rabat w wysokości 50%.

READ MORE