Instytut Kosmetyki Emilux

tel.: +48 531 301 311 | Kielce, Aleja IX Wieków Kielc 4A (wejście od ul. Pelca)

Zabiegi pielęgnacyjne

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja to mechaniczne złuszczanie warstwy rogowej naskórka. Podczas mikrodermabrazji diamentowej efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych warstwą diamentu oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek. Zabieg polega na prowadzeniu głowicy po powierzchni skóry, co prowadzi do złuszczania zrogowaciałej warstwy naskórka.

Oczyszczanie

Manualne oczyszczanie twarzy jest zabiegiem, który składa się ręcznego usuwania wykwitów skóry w postaci zaskórników otwartych, zamkniętych i prosaków. Cały zabieg trwa około 1,5 godziny. Manualne oczyszczanie wykonuje się na skórze twarzy i również skórze pleców.

Infuzja tlenowa DermaOXY

DermaOXY Infuzja Tlenowa to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, która powstała z myślą o osiągnięciu szybkich rezultatów w bezpieczny sposób. Jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla BOTOXU. Jako jedyna infuzja posiada certyfikat FDA, co stanowi potwierdzenie jej wysokiej jakości, efektywności i bezpieczeństwa.

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry za pomocą ultradźwięków. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie i bezboleśnie. Do zabiegu peelingu kawitacyjnego używa się aparatu wytwarzającego fale ultradźwiękowe, zakończonego szpatułką, która przesuwana jest po wilgotnej skórze.

Peeling chemiczny

Peeling chemiczny, czyli eksfoliacja kwasami jest to zabieg złuszczania wierzchnich, zrogowaciałych warstw naskórka za pomocą konkretnego kwasu lub mieszaniny kwasów. Zabieg ten wspomaga leczenie trądziku, zmniejsza nadmierne produkowanie łoju, zwęża rozszerzone pory, niweluje przebarwienia potrądzikowe czy posłoneczne.

Oczyszczanie wodorowe Aquasure H2

Oczyszczanie wodorowe Aquasure H2 polega na dostarczeniu skórze cząsteczek wodoru, które oczyszczają skórę na poziomie komórkowym. Aktywny wodór dostarczany jest skórze za pomocą nasyconego nim strumienia wody, który dodatkowo usuwa martwe komórki naskórka, pozostawiając ją dogłębnie oczyszczoną.

Profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne – Kielce

Każdy z nas marzy o pięknej, gładkiej cerze i wyrazistych rysach. Niestety z wiekiem nasza skóra traci świeży, młodzieńczy wygląd. Pojawiają się na niej zmarszczki i nieestetyczne bruzdy. Ponadto kąciki naszych ust opadają, a owal zostaje rozmyty. Na szczęście dzięki zabiegom pielęgnacyjnym można przywrócić skórze blask, energię i jędrność. Jeśli pragniesz poczuć się piękna i młoda, zapoznaj się z naszą ofertą.

Szukasz salonu piękności wykonującego profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne w Kielcach? Odwiedź nasz Instytut Kosmetyki Emilux. Od lat przywracamy naszym klientkom energetyczny, młodzieńczy wygląd i sprawiamy, że czują się piękne i zadbane.

Czytaj więcej

Zabiegi pielęgnacyjne – oferta Emilux

W naszym salonie wykonujemy:

  • Mezoterapię bezigłową – polegającą na wprowadzeniu do organizmu substancji aktywnych przy pomocy wielu mikronakłuć. Efektem tego zabiegu jest m.in. odmłodzenie skóry, lifting, nawilżenie, normalizacja i tonizacja.
  • Mikrodermabrazję – polegającą na mechanicznym ścieraniu warstwy rogowej naskórka. Zabieg ten umożliwia bezpieczne złuszczanie skóry bez ryzyka powstania podrażnień i alergii. Jego efektem jest m.in. redukcja przebarwień oraz blizn posłonecznych i potrądzikowych, a także poprawa elastyczności skóry.
  • Oczyszczanie twarzy – składające się z ręcznego usuwania wykwitów skóry w postaci zaskórników otwartych, zamkniętych i prosaków.
  • Peeling kawitacyjny – polegający na oczyszczeniu skóry za pomocą ultradźwięków. Zabieg ten skutecznie oczyszcza skórę, usprawnia przepływ krwi i limfy, a także działa relaksująco.
  • Peeling chemiczny – polegający na złuszczaniu wierzchnich, zrogowaciałych warstw naskórka przy pomocy jednego kwasu lub mieszaniny kwasów. Dzięki temu zabiegowi można m.in. zwężyć pory, zlikwidować zaskórniki i ujednolicić kolor skóry.
  • Oczyszczanie wodorowe – polegające na dostarczeniu do skóry cząsteczek wodoru, które zapewniają intensywne oczyszczenie. Zabieg ten pomaga wyeliminować szkodliwe wolne rodniki, wyrównać koloryt skóry i poprawić jej elastyczność.
  • Zabiegi z czynnikami wzrostu – innowacyjne metody oparte na działaniu czynników wzrostu – składnikach występujących naturalnie w skórze. Umożliwiają one redukcję zmarszczek, zwiększenie jędrności skóry i jej intensywną regenerację.

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy w Kielcach – dlaczego warto wybrać nasz Instytut Kosmetyki Emilux?

Od momentu powstania Instytutu Kosmetyki Emilux naszym celem jest odnowa naturalnego piękna kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem, dlatego dbamy o ich komfort oraz poziom świadczonych usług. Zdajemy sobie sprawę, że branża kosmetyczna nieustannie się rozwija, dlatego na bieżąco śledzimy nowinki i trendy. Ponadto regularnie uczestniczymy w kursach i szkoleniach, aby móc zaoferować klientom innowacyjne zabiegi.

Co jeszcze przemawia za tym, iż warto wybrać nasze zabiegi pielęgnacyjne? Otóż nasz zespół składa się wyłącznie z wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów z dziedziny kosmetologii. Dzięki wieloletniej pracy w zawodzie i dużej wiedzy możemy zagwarantować Ci wysokiej jakości usługi i profesjonalną opiekę. Wybierając nasz Instytut Kosmetyki Emilux, masz pewność, że wszystkie zabiegi pielęgnacyjne ciała i twarzy zostaną przeprowadzone bezpiecznie i z najwyższą starannością.