tel.: +48 531 301 311 | Kielce, Aleja IX Wieków Kielc 4A (wejście od ul. Pelca)

Zabiegi pielęgnacyjne

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa to system transportu substancji czynnych do głębokich warstw skóry. Urządzenia do mezoterapii bezigłowej wykorzystują zjawiska fizyczne zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie rogowej skóry, pozwalając na otworzenie dróg wprowadzania aktywnych substancji z ampułek dobranych odpowiednio do rodzaju i potrzeb skóry.

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja to mechaniczne złuszczanie warstwy rogowej naskórka. Podczas mikrodermabrazji diamentowej efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych warstwą diamentu oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek. Zabieg polega na prowadzeniu głowicy po powierzchni skóry, co prowadzi do złuszczania zrogowaciałej warstwy naskórka.

Oczyszczanie

Manualne oczyszczanie twarzy jest zabiegiem, który składa się ręcznego usuwania wykwitów skóry w postaci zaskórników otwartych, zamkniętych i prosaków. Cały zabieg trwa około 1,5 godziny. Manualne oczyszczanie wykonuje się na skórze twarzy i również skórze pleców.

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry za pomocą ultradźwięków. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie i bezboleśnie. Do zabiegu peelingu kawitacyjnego używa się aparatu wytwarzającego fale ultradźwiękowe, zakończonego szpatułką, która przesuwana jest po wilgotnej skórze.

Peeling chemiczny

Peeling chemiczny, czyli eksfoliacja kwasami jest to zabieg złuszczania wierzchnich, zrogowaciałych warstw naskórka za pomocą konkretnego kwasu lub mieszaniny kwasów. Zabieg ten wspomaga leczenie trądziku, zmniejsza nadmierne produkowanie łoju, zwęża rozszerzone pory, niweluje przebarwienia potrądzikowe czy posłoneczne.

Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe polega na dostarczeniu skórze cząsteczek wodoru, które oczyszczają skórę na poziomie komórkowym. Aktywny wodór dostarczany jest skórze za pomocą nasyconego nim strumienia wody, który dodatkowo usuwa martwe komórki naskórka, pozostawiając ją dogłębnie oczyszczoną.

Zabieg z czynnikami wzrostu

Growth Factor Technology to najnowszy zabieg z użyciem preparatów marki Purles oparty na działaniu czynników wzrostu, czyli składnikach, które występują naturalnie w skórze, przez co są lepiej przyswajane i mają mniejszy potencjał alergizujący.