Instytut Kosmetyki Emilux

tel.: +48 531 301 311 | Kielce, Aleja IX Wieków Kielc 4A (wejście od ul. Pelca)

Dr Cyj

Mezoterapia z Dr Cyj to pierwszy na świecie preparat peptydowy stosowany w terapii wypadania włosów. Skutecznie wspomaga odrost włosów i zatrzymuje proces ich wypadania.

Ten unikalny program terapii włosów wykorzystuje preparat peptydowy, który oprócz zatrzymania procesu wypadania włosów wspomaga ich odrost.

Skład preparatu to siedem zróżnicowanych peptydów połączonych z kwasem hialuronowym. Jego działanie polega na poprawie mikrokrążenia skóry głowy, odżywieniu mieszków włosowych oraz stymulowaniu komórek do namnażania i hamowania niekorzystnego wpływu czynników zewnętrznych.

Efekty:

  • zatrzymanie procesu wypadania włosów,
  • wspomaganie odrostu włosów.

Przeciwwskazania:

  • choroba nowotworowa,
  • stan zapalny,
  • otwarte rany,
  • ciąża i okres karmienia piersią.

Wskazania:

  • łysienie,
  • cienkie, przerzedzone włosy,
  • przeszczep włosów (w celu wzmocnienia),
  • wolny wzrost włosa.

Cennik

Skóra głowy

599 zł

Skontaktuj się z nami i umów na dogodny termin wizyty!

Karboksyterapia w Instytucie Emilux w Kielcach

Medycyna estetyczna cieszy się coraz większą popularnością w Polsce, a kobiety częściej decydują się na wykonywanie zabiegów, które sprawiają, że te mogą poczuć się jeszcze piękniej. Jeżeli należysz do kobiet świadomych swoich oczekiwań, a także potrzeb, to zachęcamy Cię do przyjrzenia się naszej ofercie dotyczącej karboksyterapii. Kielce to Twoje miasto? Niezwłocznie skontaktuj się z naszym Instytutem Kosmetyki Emilux w celu ustalenia terminu wizyty.

Czytaj więcej…

Zabieg karboksyterapia – Kielce i okolice

Nasze zabiegi cieszą się bardzo dobrymi opiniami, gdyż każdą z naszych pacjentek traktujemy indywidualnie. Na pierwszym spotkaniu przeprowadzimy z Tobą obszerny wywiad diagnostyczny, który pozwoli nam na poznanie zarówno Twoich potrzeb, jak i oczekiwań. Dzięki temu będziemy mogli wybrać najlepszą drogę zabiegową, która zapewni uzyskanie widocznych i zadowalających efektów.

Jeżeli chciałabyś pozbyć się zmarszczek, a także przywrócić jędrność swojej skórze to jesteśmy przekonani, że będziesz zachwycona rezultatem, jaki przynosi karboksyterapia. Kielce to miasto, w którym znajduje się nasz Instytut Kosmetyki. W związku z tym nie zwlekaj, jeżeli interesuje Cię nasza oferta i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Karboksyterapia – cena

Cena naszych zabiegów jest adekwatna do oferowanej jakości, gdyż korzystamy z wysokiej jakości narzędzi pomocniczych, a także dysponujemy odpowiednią wiedzą, by swoją pracę wykonywać sumiennie oraz prawidłowo. Jeżeli poszukujesz miejsca, gdzie wykonasz zabieg w terminie, a także w sposób profesjonalny to jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolona z uzyskanych efektów.

Oddaj się w ręce specjalistów i pozwól, by korzystając ze swojego doświadczenia, sprawili, że Twoja skóra stanie się piękniejsza, a Ty poczujesz się młodziej i pewniej. To zabieg całkowicie bezpieczny, więc o nic nie musisz się martwić.