Instytut Kosmetyki Emilux

tel.: +48 531 301 311 | Kielce, Aleja IX Wieków Kielc 4A (wejście od ul. Pelca)

Oczyszczanie wodorowe Aquasure H2

Home » Zabiegi pielęgnacyjne » Oczyszczanie wodorowe Aquasure H2

Polega na dostarczeniu skórze cząsteczek wodoru, które oczyszczają skórę na poziomie komórkowym. Ponieważ wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, ma możliwość przenikania do głębokich struktur skóry. Aktywny wodór dostarczany jest skórze za pomocą nasyconego nim strumienia wody, który dodatkowo usuwa martwe komórki naskórka, pozostawiając ją dogłębnie oczyszczoną. Ponadto aktywny wodór wykazuje właściwości przeciwstarzeniowe eliminując wolne rodniki tlenowe. Okazuje się, że wodór jest najsilniejszym antyoksydantem, jest znacznie efektywniejszy niż witamina c, czy nawet koenzym q10.

Oczyszczanie wodorowe to metoda oczyszczania skóry składająca się z kilku etapów. Wieloetapowe oczyszczanie skóry AQUASURE H2 polega na dogłębnym oczyszczeniu skóry, tak aby wyglądała ona zdrowo i promiennie. Wieloetapowość wskazuje nie tylko na to, że oczyszczanie składa się z kilku kroków, ale także na to, że działa wielozadaniowo. Jego podstawą jest dokładne oczyszczanie skóry, złuszczanie, nawilżanie oraz działanie przeciwstarzeniowe.

 1. 1 ETAP OCZYSZCZANIE WODOROWE
  Aktywny wodór efektywnie oczyszcza skórę na poziomie komórkowym. Jednocześnie neutralizuje i redukuje wolne rodniki tlenowe, odpowiedzialne za starzenie się skóry, dzięki czemu zatrzymuje proces starzenia.
 2. ETAP OCZYSZCZANIE KWASOWE
  Ten etap zabiegu usuwa martwe komórki oraz zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Wykonywany jest za pomocą niskich stężeń kwasów, dlatego oczyszczanie wodorowe można wykonywać również latem.
 3. ETAP INFUZJA JONOWA
  Podczas zabiegu, w postaci serum typu premium, do komórek skóry wprowadzane są substancje łagodzące i odżywcze. Aloes działa łagodząco i regenerująco, natomiast działanie odżywcze i rozjaśniające zawdzięczamy aktywnej witaminie c.
 4. ETAP LIFTING MCS
  Zakończeniem zabiegu jest etap masażu przy użyciu głowicy MCS wykorzystującej stymulację mikroprądami. Pozwala ona zwiększyć elastyczność i napięcie skóry, a także aktywować proces przepływu krwi rozpoczynając proces przebudowy włókien kolagenu i elastyny. Dodatkowo obkurcza pory po oczyszczaniu.

Efekty po zabiegu oczyszczania wodorowego:

 • dogłębne oczyszczenie skóry
 • eliminacja wolnych rodników
 • głębokie nawilżenie
 • lifting i wygładzenie

Przeciwwskazania:

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Opryszczka i inne stany wirusowe, bakteryjne, grzybicze skóry
 • Rany/gojące się rany w części ciała, gdzie będzie wykonywany zabieg
 • Implanty, ciała obce metalowe w części ciała, gdzie będzie wykonywany zabieg
 • Rozrusznik serca
 • Choroby nowotworowe
 • Choroby zakaźne, gorączka
 • Niewydolny układ krążenia
 • Zapalenie żył
 • Skaza krwotoczna
 • Stosowanie leków z grupy retinoidów, tetracyklin

Skontaktuj się z nami i umów na dogodny termin wizyty!

Oczyszczanie wodorowe skóry – Instytut Kosmetologii Emilux

Czysta, zadbana i promieniejąca świeżością skóra to marzenie wielu osób. Współczesna medycyna estetyczna pozwala na zabiegi oczyszczające, które nie są w żaden sposób inwazyjne. W związku z tym wykonywanie ich jest całkowicie bezpieczne, a ponadto szybkie – oczywiście jeżeli zabiegiem zajmuje się doświadczony specjalista.

Czytaj więcej…

Oczyszczanie wodorowe – Kielce i okolice

Oczyszczanie wodorowe twarzy zyskuje coraz większą popularność wśród osób, które chcą cieszyć się zdrową skórą na co dzień. W naszym Instytucie Kosmetyki Emilux można znaleźć ten zabieg w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeżeli są zainteresowani Państwo jego wykonaniem, to zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia pierwszej wizyty.

To właśnie w trakcie niej przeprowadzimy z Państwem obszerny wywiad, który pozwoli nam na poznanie Waszych potrzeb oraz oczekiwań związanych z zabiegiem oczyszczania wodorowego. Kielce to Państwa miasto? Zachęcamy do odwiedzenia Instytutu Kosmetyki Emilux osobiście.

Oczyszczanie wodorowe, opinie – Kielce i okolice

Nasi dotychczasowi pacjenci mają bardzo dobre opinie na temat świadczonych przez nas usług. Trudno się temu dziwić, gdyż w naszym Instytucie zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych, a także doświadczonych specjalistów z zakresu medycyny estetycznej.

Wykonywanie przez nas oczyszczanie wodorowe twarzy cieszy się dużą popularnością, gdyż charakteryzuje się atrakcyjną ceną oraz krótkim czasem oczekiwania na termin.

Oczyszczanie wodorowe twarzy – gdzie je zrobić?

Jeżeli chcą Państwo, żeby efekty oczyszczania wodorowego były widoczne niedługo po wykonaniu zabiegu, to warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. W swojej codziennej pracy korzystamy z wysokiej klasy narzędzi, więc jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z poziomu świadczonych przez nas usług.

Instytut Kosmetyki Emilux to miejsce, gdzie zadbamy o Państwa urodę – tak byście zawsze czuli się pewnie i pięknie.