Instytut Kosmetyki Emilux

tel.: +48 531 301 311 | Kielce, Aleja IX Wieków Kielc 4A (wejście od ul. Pelca)

Zabiegi medycyny estetycznej

Dermapen

W Instytucie Kosmetyki Emi Lux mezoterapię mikroigłową wykonujemy urządzeniem o konstrukcji PEN’a –  DERMA FUSION PEN Platinum. Jest to nowoczesna technika mikronakłuwania. Zabieg ten w ostatnim czasie jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów na twarz w naszym gabinecie!

Karboksyterapia od Julié

Zabieg karboksyterapii polega na śródskórnej lub podskórnej iniekcji dwutlenku węgla za pomocą urządzenia JULIÉ CARBOXYTHERAPY™. Kosmetolog precyzyjnie podaje kontrolowane dawki gazu w oparciu o stan zdrowia Pacjenta i procedury zabiegowe.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa pozwala przywrócić piękny, zdrowy i młody wygląd skóry twarzy niwelując oznaki upływu czasu. Ta rewelacyjna metoda stosowana jest w kuracjach odmładzających, ujędrniających i nawilżających. Mezoterapia igłowa polega na bezpośrednim aplikowaniu w skórę odpowiednio dobranych, specjalnych koktajli za pomocą nakłuć.

Zabiegi medycyny estetycznej – Kielce

Medycyna estetyczna od jakiegoś czasu przestaje kojarzyć się ze szpecącymi zabiegami, które powodują, że twarz przestaje wyglądać naturalnie. Dziś innowacyjne technologie, wiedza ekspertów i doświadczenie kosmetologów sprawiają, że osoby opuszczające gabinet wyglądają młodziej, piękniej oraz zdrowiej.

W naszym Instytucie Kosmetyki Emilux oferujemy zabiegi na różne dolegliwości związane z gorszą kondycją skóry czy pojawieniem się mankamentów, które sprawiają, że pewne partie ciała wyglądają mniej atrakcyjnie.

Czytaj więcej

Wśród oferowanych przez nas zabiegów znajduje się mezoterapia igłowa wykonywana za pomocą urządzenia o nowoczesnej konstrukcji – DERMA FUSION PEN Platinum, który kształtem przypomina długopis o nieco większych rozmiarach. Zawiera on wiele ultracienkich igiełek mających za zadanie delikatnie nakłuwać skórę. Dzięki temu substancje aktywne wnikają szybciej i głębiej, co przekłada się na ich lepsze działanie. Zabieg wykonywany za pomocą Dermapenu ma na celu stymulować syntezę kolagenu potrzebnego do regeneracji komórek skóry.

Innym zabiegiem wykonywanym przez naszych doświadczonych kosmetologów jest karboksyterapia. Polega on na wstrzykiwaniu za pomocą cienkiej igły dwutlenku węgla w tkanki leżące pod skórą. Zabieg ten ma na celu stymulację syntezy kolagenu i elastyny, które odpowiedzialne są za zachowanie jędrności. Zwiększa się również drożność naczyń limfatycznych oraz przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, dzięki czemu znika opuchlizna, a składniki odżywcze i tlen szybciej docierają do komórek.

Kolejny zabieg, na który możesz umówić się w naszym Instytucie Kosmetyki Emilux, to klasyczna mezoterapia igłowa. Doświadczeni kosmetolodzy wykonują ją ręcznie, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia siniaków oraz opuchnięcia. Zabieg polega na wstrzykiwaniu w tkanki pod skórą specjalnych, starannie skomponowanych koktajli złożonych z różnych substancji, które mają za zadanie poprawić jędrność, zniwelować przebarwienia, wygładzić zmarszczki i odżywić skórę od wewnątrz.

Zabiegi medycyny estetycznej – cennik

Cena zabiegów, które wykonujemy w Instytucie Kosmetyki Emilux, różni się w zależności od wybranej usługi, miejsca na ciele, gdzie ma zostać wykonany zabieg, a także od ilości sesji. Za Dermapen zapłacisz od 309 zł do 609 zł. Jeśli chcesz skorzystać z karboksyterapii, zabieg będzie Cię kosztować od 109 zł do 259 zł. Natomiast w przypadku wyboru klasycznej mezoterapii igłowej cena waha się w granicach od 169 zł do 1999 zł.

Jeśli poszukujesz sposobu na zmęczoną, szarą, pozbawioną blasku lub pokrytą zmarszczkami skórę, zapoznaj się bliżej ze specyfiką wykonywanych przez nas zabiegów i sprawdź, który najbardziej przysłuży się Twojej cerze. Umów się na spotkanie oraz przygotuj do niego według zaleceń, a resztę zrobimy za Ciebie. Gwarantujemy, że opuścisz gabinet z piękniejszą, a przede wszystkim zdrowszą skórą.