Instytut Kosmetyki Emilux

tel.: +48 531 301 311 | Kielce, Aleja IX Wieków Kielc 4A (wejście od ul. Pelca)

Zabiegi na twarz

Endermologie Alliance LPG

30 lat badań i doświadczeń pozwoliło stworzyć firmie LPG® prawdziwie rewolucyjną metodę endermologie® Alliance: jedyną bezinwazyjną, mechaniczną stymulację pobudzającą z zachowaniem równowagi biologicznej, w naturalny sposób metabolizm komórkowy.

Karboksyterapia od Julié

Zabieg karboksyterapii polega na śródskórnej lub podskórnej iniekcji dwutlenku węgla za pomocą urządzenia JULIÉ CARBOXYTHERAPY™. Kosmetolog precyzyjnie podaje kontrolowane dawki gazu w oparciu o stan zdrowia Pacjenta i procedury zabiegowe.

Zabiegi na skórę twarzy w Kielcach

Zmagasz się z kompleksami dotyczącymi kondycji skóry twarzy? Nie możesz poradzić sobie z tym problemem w domowym zaciszu? Taka sytuacja wśród pacjentów zdarza się bardzo często – zazwyczaj ogólnodostępne kosmetyki nie są w stanie zniwelować problemów, które mogą być przyczyną Twoich kompleksów. Zastanawiasz się, jak postąpić w takiej sytuacji? Wybierz możliwość zastosowania specjalnie dedykowanych zabiegów na skórę twarzy i przekonaj się, jak w łatwy, wygodny i szybki sposób możesz pozbyć się kompleksów.

W ofercie naszego Instytutu Kosmetyki Emilux znajdziesz wiele różnorodnych propozycji, które zaliczane są do kategorii pielęgnacyjnych lub specjalistycznych zabiegów na skórę twarzy. Kielce są miejscem naszego działania – również tutaj możesz z nich skorzystać. Wystarczy odwiedzić nasz salon i opisać swój problem – doświaczony zespół specjalistów w tej dziedzinie z pewnością dobierze odpowiedni zabieg, który w Twoim przypadku będzie najodpowiedniejszy.

Czytaj więcej

Zabiegi na skórę twarzy – skuteczność działania

W pakiecie każdego zabiegu na skórę twarzy możesz liczyć na profesjonalną opiekę, w tym szczegółowe instrukcje dotyczące postępowania po zabiegu. Zawsze dbamy o to, aby przekazać naszym klientom niezbędną wiedzę dotyczącą przeprowadzanych działań. Omawiamy charakterystykę danego zabiegu, w tym także częstotliwości jego powtarzania, która jest zalecana do osiągnięcia jak najbardziej zadowalających efektów.

Zajmując się wykonywaniem profesjonalnych zabiegów na skórę twarzy w Kielcach, nauczyliśmy się, jak ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta. W naszej ofercie znajdziesz specjalistyczne zabiegi, takie jak karboksyterapia czy endermologia. Doskonale wiemy jednak, że wybór odpowiedniej metody leczenia lub pielęgnacji nie jest łatwy, dlatego dbamy o kompleksowy wywiad z każdym klientem, pozwalający dobrać jak najbardziej odpowiedni plan działania.

Wygodne zabiegi na skórę twarzy dla poprawy Twojego komfortu

Współczesna kosmetyka może zaproponować pacjentom wiele nowoczesnych możliwości z zakresu poprawy wyglądu w postaci specjalnie przygotowanych zabiegów na skórę twarzy. Odgrywają one szczególną rolę, zwłaszcza jeśli chodzi o komfort psychiczny. Pracując w branży kosmetycznej od dawna, jednocześnie zdobywając niezbędne doświadczenie, mogliśmy dostrzec, jak ważną rolę odgrywają specjalne zabiegi na skórę twarzy w procesie akceptacji samego siebie.

Nowoczesne rozwiązania, jakie proponuje współczesna kosmetyka, są w stanie skutecznie poprawić wygląd, tym samym wpływając również na ogólny komfort psychiczny.

Kielce są miastem, w którym coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z takich możliwości, chcąc poprawić wygląd/kondycję swojej skóry. Należysz do tej grupy? W takim razie zapraszamy do naszego gabinetu – z pewnością będziemy w stanie zaproponować odpowiednie rozwiązania, które okażą się skuteczne również w Twoim przypadku.