Instytut Kosmetyki Emilux

tel.: +48 531 301 311 | Kielce, Aleja IX Wieków Kielc 4A (wejście od ul. Pelca)

O nas

Wiemy, jak ważne są dla Was komfort i bezpieczeństwo. Lata doświadczenia i ogromna pasja to coś, co nas wyróżnia!

Instytut Kosmetyki Emilux oferuje zabieg trwałej depilacji laserowej, który wykonujemy laserem, będącym najnowocześniejszym i najlepszym urządzeniem do usuwania owłosienia.

Wykonujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz kompleksową pielęgnację twarzy i ciała.

Naszym pacjentom zapewniamy profesjonalną obsługę wykwalifikowanych kosmetologów po studiach medycznych, popartych wieloletnim doświadczeniem.

Oferta usług jest stale poszerzana o najnowocześniejsze zabiegi z wykorzystaniem sprzętu najwyższej jakości.

Emilia Frydrych

Właścicielka Instytutu Kosmetyki Emilux i absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa. Od 2011 roku specjalizuje się w zabiegach laseroterapii i medycyny estetycznej. Zawsze uśmiechnięta, pogodna i komunikatywna stoi na straży jakości usług oraz zadowolenia klientów. Poza życiem zawodowym najważniejsza jest dla niej rodzina.

Paulina Wawrzaszek

Kosmetolog

Magister kosmetologii i absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, a praca z ludźmi sprawia jej ogromną radość. Najlepszą motywacją do dalszego rozwoju jest uśmiech i zadowolenie klientów po wizycie. Pomaga w doborze odpowiednich zabiegów, dbając o efekty zabiegowe i satysfakcję klientów.

Joanna Kucharczyk

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach. Stawia na holistyczne podejście do klienta, a pracę traktuje jako pasję. Zawsze podchodzi indywidualnie. Asia specjalizuje się w zabiegach z użyciem igieł oraz w zabiegach modelujących sylwetkę, a w pozostałych dziedzinach kosmetologii prężnie rozwija swoje umiejętności.

EMILUX

Tak prezentujemy się w liczbach

7000

WYDEPILOWANYCH ŁYDEK

3100

ZADOWOLONYCH KLIENTEK

1900

PRZEPRACOWANYCH DNI

2624307

STRZAŁÓW LASERA

2800000000

MIKRONAKŁUĆ DERMAPENEM