tel.: +48 531 301 311 | Kielce, Aleja IX Wieków Kielc 4A (wejście od ul. Pelca)

Wiemy jak ważne są dla Was komfort i bezpieczeństwo. Lata doświadczenia i ogromna pasja to coś co nas wyróżnia!

Instytut Kosmetyki Emilux oferuje zabieg trwałej depilacji laserowej, który wykonujemy laserem, będącym najnowocześniejszym i najlepszym urządzeniem do usuwania owłosienia.

Wykonujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz kompleksową pielęgnację twarzy i ciała.

Naszym pacjentom zapewniamy profesjonalną obsługę wykwalifikowanych kosmetologów, po studiach medycznych, popartych wieloletnim doświadczeniem.

Oferta usług jest stale poszerzana o najnowocześniejsze zabiegi z wykorzystaniem sprzętu najwyższej jakości.

Emilia Frydrych

Właścicielka Instytutu Kosmetyki Emilux i absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa. Od 2011 roku specjalizuje się w zabiegach laseroterapii i medycyny estetycznej. Zawsze uśmiechnięta, pogodna i komunikatywna stoi na straży jakości usług oraz zadowolenia klientów. Poza życiem zawodowym najważniejsza jest dla niej rodzina.

Dorota Klimek

Kosmetolog

Magister kosmetologii z licznymi szkoleniami i kursami popartymi certyfikatami na koncie m.in. z karboksyterapii, mezoterapii igłowej i medycznej mezoterapii mikroigłowej, depilacji laserowej czy masażu. W Instytucie Emi Lux pracuje od początku działalności, czyli od 2014 roku.

Sylwia Parkita

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomi, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach, w trakcie studiów magisterskich na kierunku kosmetologia. W naszym Instytucie zajmuje się nowoczesnymi zabiegami o wysokiej skuteczności, takimi jak mezoterapia igłowa i mikroigłowa, peelingi chemiczne czy depilacja laserowa.

Monika Doroz

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych. Licencjonowany kosmetolog, w trakcie studiów magisterskich. Z zawodu również farmaceuta.
W Instytucie Emilux wykonuje szereg profesjonalnych i nowoczesnych zabiegów z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej i laseroterapii.

EMILUX

Tak prezentujemy się w liczbach

7000

WYDEPILOWANYCH ŁYDEK

3100

ZADOWOLONYCH KLIENTEK

1900

PRZEPRACOWANYCH DNI

2624307

STRZAŁÓW LASERA

2800000000

MIKRONAKŁUĆ DERMAPENEM