tel.: +48 531 301 311 | Kielce, Aleja IX Wieków Kielc 4A (wejście od ul. Pelca)

Zabiegi na ciało

Karboksyterapia

Karboksyterapia to rewolucyjna metoda pozwalająca osiągnąć niezwykłe rezultaty, znana od ponad 90 lat. Polega na wstrzyknięciu czystego dwutlenku węgla, zwanego „cudownym gazem”, przy pomocy urządzenia („pistoletu”) CONCERTO.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest stosowana na ciele w leczeniu cellulitu, lokalnie skumulowanej tkance tłuszczowej i przy wypadaniu i osłabieniu włosów. Mezoterapia igłowa polega na bezpośrednim aplikowaniu w skórę odpowiednio dobranych, specjalnych koktajli za pomocą nakłuć.

Zamykanie naczynek na nogach

Laserowe zamykanie naczynek na nogach to metoda likwidacji naczyń przy użyciu  lasera. W Emi Lux Instytut Kosmetyki używamy lasera najlepszej jakości Fotona Spectro SP, który dzięki swojej innowacyjnej technologii jest liderem w zamykaniu rozszerzonych naczyń na ciele, np. na nogach.

Usuwanie rozstępów

Rozstępy są to zmiany, które najczęściej towarzyszą kobietom w ciąży, osobom gwałtownie tracącym czy przybierającym na wadze, a także uprawiającym sport, zwłaszcza kulturystykę. Również nastolatki w okresie dojrzewania narażone są na tworzenie się rozstępów.

Usuwanie włókniaków

Włókniaki, to miękkie zmiany skórne o różnej wielkości powstające najczęściej na szyi, powiekach, karku czy okolicy pach i pachwin. Ich leczenie jest szybkie i praktycznie bezbolesne.