Instytut Kosmetyki Emilux

tel.: +48 531 301 311 | Kielce, Aleja IX Wieków Kielc 4A (wejście od ul. Pelca)

Zabiegi na ciało

Endermologie Alliance LPG

30 lat badań i doświadczeń zaowocowało stworzeniem przez firmę LPG® rewolucyjnej metody endermologie® Alliance, która pozwala w bezinwazyjny i bezpieczny sposób pobudzić metabolizm komórek przynoszący odmłodzenie skóry i wyszczuplenie.

Fala uderzeniowa

Fala uderzeniowa X-Wave jest rewolucyjnym rozwiązaniem bezinwazyjnego ujędrniania skóry i redukcji cellulitu. Jest to potwierdzona naukowo metoda. Fala uderzeniowa jest terapią falami akustycznymi – niezwykle silne impulsy dźwięku rozchodzą się po ciele jako drgania.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest stosowana na ciele w leczeniu cellulitu, lokalnie skumulowanej tkance tłuszczowej i przy wypadaniu i osłabieniu włosów. Mezoterapia igłowa polega na bezpośrednim aplikowaniu w skórę odpowiednio dobranych, specjalnych koktajli za pomocą nakłuć.

Zamykanie naczynek na nogach

Laserowe zamykanie naczynek na nogach to metoda likwidacji naczyń przy użyciu  lasera. W Emi Lux Instytut Kosmetyki używamy lasera najlepszej jakości Fotona Spectro SP, który dzięki swojej innowacyjnej technologii jest liderem w zamykaniu rozszerzonych naczyń na ciele, np. na nogach.

Usuwanie rozstępów

Rozstępy są to zmiany, które najczęściej towarzyszą kobietom w ciąży, osobom gwałtownie tracącym czy przybierającym na wadze, a także uprawiającym sport, zwłaszcza kulturystykę. Również nastolatki w okresie dojrzewania narażone są na tworzenie się rozstępów.

Usuwanie włókniaków

Włókniaki, to miękkie zmiany skórne o różnej wielkości powstające najczęściej na szyi, powiekach, karku czy okolicy pach i pachwin. Ich leczenie jest szybkie i praktycznie bezbolesne.

Zabiegi na ciało w Kielcach

Zmagasz się z kompleksami dotyczącymi wyglądu swojego ciała? Nie możesz poradzić sobie z nimi w domowym zaciszu? Taka sytuacja wśród pacjentów zdarza się wyjątkowo często – zazwyczaj ogólnodostępne kosmetyki nie są w stanie zniwelować problemów, które mogą być przyczyną Twoich kompleksów. Zastanawiasz się, jak postąpić w takiej sytuacji? Wybierz możliwość zastosowania specjalnych zabiegów na ciało i przekonaj się, jak w łatwy i wygodny sposób możesz pozbyć się swoich mankamentów.

W ofercie naszego Instytutu Kosmetyki Emilux znajdziesz wiele różnorodnych propozycji, które zaliczane są właśnie do kategorii specjalistycznych zabiegów na ciało. Kielce są miejscem naszego działania – również tutaj możesz skorzystać z tej możliwości. Wystarczy odwiedzić nasz salon i opisać swój problem – doświaczony zespół specjalistów w tej dziedzinie z pewnością dobierze odpowiedni zabieg, który w Twoim przypadku będzie najodpowiedniejszy.

Czytaj więcej

Zabiegi na ciało – skuteczność działania

W pakiecie każdego zabiegu na ciało możesz liczyć na profesjonalną opiekę, w tym szczegółowe instrukcje dotyczące postępowania po zabiegu. Zawsze dbamy o to, aby przekazać naszym klientom niezbędną wiedzę dotyczącą przeprowadzanych działań. Omawiamy charakterystykę danego zabiegu na ciało, w tym także częstotliwości jego powtarzania, która jest zalecana do osiągnięcia jak najbardziej zadowalających efektów.

Zajmując się wykonywaniem profesjonalnych zabiegów na ciało w Kielcach, nauczyliśmy się, jak ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta. W naszej ofercie znajdziesz wiele różnorodnych zabiegów, takich jak karboksyterapia, mezoterapia igłowa czy depilacja laserowa. Doskonale wiemy jednak, że wybór odpowiedniej metody leczenia niedoskonałości może nie być prosty, dlatego dbamy o kompleksowy wywiad z każdym klientem, pozwalający nam dobrać jak najbardziej odpowiedni plan działania.

Wygodne zabiegi na ciało dla poprawy Twojego komfortu

Współczesna kosmetyka może zaproponować pacjentom wiele nowoczesnych możliwości z zakresu poprawy wyglądu w postaci specjalnie przygotowanych zabiegów na ciało. Odgrywają one szczególną rolę, szczególnie jeśli chodzi o komfort psychiczny. Pracując w branży kosmetycznej od dawna, jednocześnie zdobywając niezbędne doświadczenie, mogliśmy dostrzec, jak ważną rolę odgrywają specjalne zabiegi na ciało w procesie akceptacji samego siebie.

Nowoczesne rozwiązania, jakie proponuje współczesna kosmetyka, są w stanie skutecznie poprawić wygląd, tym samym wpływając również na ogólny komfort psychiczny. Uzyskanie takiego efektu jest możliwe właśnie dzięki regularnemu przeprowadzaniu zabiegów na ciało. Kielce są miastem, w którym coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z takich możliwości, chcąc poprawić wygląd swojego ciała. Należysz do tej grupy? W takim razie zapraszamy do naszego gabinetu – z pewnością będziemy w stanie zaproponować odpowiednie rozwiązania, które okażą się skuteczne również w Twoim przypadku.