ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER
tel.: +48 531 301 311 | Kielce, Aleja IX Wieków Kielc 4A (wejście od ul. Pelca)

Zabiegi na ciało

Karboksyterapia

Karboksyterapia to rewolucyjna metoda pozwalająca osiągnąć niezwykłe rezultaty, znana od ponad 90 lat. Polega na wstrzyknięciu czystego dwutlenku węgla, zwanego „cudownym gazem”, przy pomocy urządzenia („pistoletu”) CONCERTO.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest stosowana na ciele w leczeniu cellulitu, lokalnie skumulowanej tkance tłuszczowej i przy wypadaniu i osłabieniu włosów. Mezoterapia igłowa polega na bezpośrednim aplikowaniu w skórę odpowiednio dobranych, specjalnych koktajli za pomocą nakłuć.

Zamykanie naczynek na nogach

Laserowe zamykanie naczynek na nogach to metoda likwidacji naczyń przy użyciu  lasera. W Emi Lux Instytut Kosmetyki używamy lasera najlepszej jakości Fotona Spectro SP, który dzięki swojej innowacyjnej technologii jest liderem w zamykaniu rozszerzonych naczyń na ciele, np. na nogach.

Usuwanie rozstępów

Rozstępy są to zmiany, które najczęściej towarzyszą kobietom w ciąży, osobom gwałtownie tracącym czy przybierającym na wadze, a także uprawiającym sport, zwłaszcza kulturystykę. Również nastolatki w okresie dojrzewania narażone są na tworzenie się rozstępów.

Usuwanie włókniaków

Włókniaki, to miękkie zmiany skórne o różnej wielkości powstające najczęściej na szyi, powiekach, karku czy okolicy pach i pachwin. Ich leczenie jest szybkie i praktycznie bezbolesne.

Zabiegi na ciało w Kielcach

Zmagasz się z kompleksami dotyczącymi wyglądu swojego ciała? Nie możesz poradzić sobie z nimi w domowym zaciszu? Taka sytuacja wśród pacjentów zdarza się wyjątkowo często – zazwyczaj ogólnodostępne kosmetyki nie są w stanie zniwelować problemów, które mogą być przyczyną Twoich kompleksów. Zastanawiasz się, jak postąpić w takiej sytuacji? Wybierz możliwość zastosowania specjalnych zabiegów na ciało i przekonaj się, jak w łatwy i wygodny sposób możesz pozbyć się swoich mankamentów.

W ofercie naszego Instytutu Kosmetyki Emilux znajdziesz wiele różnorodnych propozycji, które zaliczane są właśnie do kategorii specjalistycznych zabiegów na ciało. Kielce są miejscem naszego działania – również tutaj możesz skorzystać z tej możliwości. Wystarczy odwiedzić nasz salon i opisać swój problem – doświaczony zespół specjalistów w tej dziedzinie z pewnością dobierze odpowiedni zabieg, który w Twoim przypadku będzie najodpowiedniejszy.

Czytaj więcej

Zabiegi na ciało – skuteczność działania

W pakiecie każdego zabiegu na ciało możesz liczyć na profesjonalną opiekę, w tym szczegółowe instrukcje dotyczące postępowania po zabiegu. Zawsze dbamy o to, aby przekazać naszym klientom niezbędną wiedzę dotyczącą przeprowadzanych działań. Omawiamy charakterystykę danego zabiegu na ciało, w tym także częstotliwości jego powtarzania, która jest zalecana do osiągnięcia jak najbardziej zadowalających efektów.

Zajmując się wykonywaniem profesjonalnych zabiegów na ciało w Kielcach, nauczyliśmy się, jak ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta. W naszej ofercie znajdziesz wiele różnorodnych zabiegów, takich jak karboksyterapia, mezoterapia igłowa czy depilacja laserowa. Doskonale wiemy jednak, że wybór odpowiedniej metody leczenia niedoskonałości może nie być prosty, dlatego dbamy o kompleksowy wywiad z każdym klientem, pozwalający nam dobrać jak najbardziej odpowiedni plan działania.

Wygodne zabiegi na ciało dla poprawy Twojego komfortu

Współczesna kosmetyka może zaproponować pacjentom wiele nowoczesnych możliwości z zakresu poprawy wyglądu w postaci specjalnie przygotowanych zabiegów na ciało. Odgrywają one szczególną rolę, szczególnie jeśli chodzi o komfort psychiczny. Pracując w branży kosmetycznej od dawna, jednocześnie zdobywając niezbędne doświadczenie, mogliśmy dostrzec, jak ważną rolę odgrywają specjalne zabiegi na ciało w procesie akceptacji samego siebie.

Nowoczesne rozwiązania, jakie proponuje współczesna kosmetyka, są w stanie skutecznie poprawić wygląd, tym samym wpływając również na ogólny komfort psychiczny. Uzyskanie takiego efektu jest możliwe właśnie dzięki regularnemu przeprowadzaniu zabiegów na ciało. Kielce są miastem, w którym coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z takich możliwości, chcąc poprawić wygląd swojego ciała. Należysz do tej grupy? W takim razie zapraszamy do naszego gabinetu – z pewnością będziemy w stanie zaproponować odpowiednie rozwiązania, które okażą się skuteczne również w Twoim przypadku.