tel.: +48 531 301 311 | Kielce, Aleja IX Wieków Kielc 4A (wejście od ul. Pelca)

Zabiegi laserem Fotona

Fotona 4D

Zabiegi laserem Fotona 4D to kompleksowa terapia liftingująca składająca się z 4 etapów o określonym działaniu. Uzupełniające się długości fal Er:Yag oraz Nd:Yag umożliwiają działanie lasera w głębokich, pośrednich oraz powierzchownych strukturach skóry.

Fotoodmładzanie

Zabieg fotoodmładzania laserem Fotona Spectro SP to ekspresowy lifting bez złuszczania, zapewniający mocną regenerację skóry. Wskazany jest przy zmianach pigmentacyjnych i utracie sprężystości skóry twarzy, szyi czy dekoltu.

Peeling laserowy

Peeling laserowy powoduje odmłodzenie skóry, poprawia jej gęstość i jędrność, usuwa zmarszczki, powiększone pory i przebarwienia oraz ujednolica koloryt. Skóra staje się odświeżona, napięta i odzyskuje utracony blask.

Peeling węglowy - Black Doll

BLACK DOLL to popularna nazwa laserowego peelingu węglowego, w którym wykorzystuje się wysokoenergetyczny laser neodymowo-yagowy Fotona Spectro SP. Zabieg ten polega na naświetlaniu promieniem laserowym skóry twarzy uprzednio pokrytej specjalną pastą węglową.

Termolifting

Termolifting skóry to najnowocześniejszy zabieg z wykorzystaniem systemu PIANO w laserze FOTONA Nd:Yag. Termolifting to zabieg laserowy przeznaczony dla osób, które borykają się z brakiem jędrności i elastyczności skóry.

Usuwanie blizn

Blizna to tkanka łączna powstająca w procesie gojenia, która zastępuje tkankę uszkodzoną przez uraz lub chorobę. Powstaje w miejscu uszkodzenia skóry: jej budowa, struktura, zabarwienie i funkcja różni się od skóry zdrowej.

Usuwanie trądziku

Trądzik jest chorobą skóry, której początek występuje w wieku pokwitania, kiedy pod wpływem zmian hormonalnych dochodzi do nadmiernego pobudzenia czynności gruczołów łojowych. Ogranicza się zwykle do skóry twarzy, górnej części pleców i klatki piersiowej.

Zamykanie naczynek i usuwanie rumienia

Drobne popękane naczynia krwionośne są często poważnym problemem estetycznym. Laser Fotona Spectro SP dzięki swojej innowacyjnej technologii jest liderem w zamykaniu rozszerzonych naczyń zarówno na twarzy jak i na ciele, np. na nogach.

Usuwanie przebarwień

Przebarwienia, to ciemniejsze aniżeli kolor naszej skóry, nieregularnie postrzępione plamy, pojawiające się najczęściej na twarzy i dłoniach osób dorosłych.