tel.: +48 531 301 311 | Kielce, Aleja IX Wieków Kielc 4A (wejście od ul. Pelca)

Zabiegi laserem Fotona

Fotona 4D

Zabiegi laserem Fotona 4D to kompleksowa terapia liftingująca składająca się z 4 etapów o określonym działaniu. Uzupełniające się długości fal Er:Yag oraz Nd:Yag umożliwiają działanie lasera w głębokich, pośrednich oraz powierzchownych strukturach skóry.

Fotoodmładzanie

Zabieg fotoodmładzania laserem Fotona Spectro SP to ekspresowy lifting bez złuszczania, zapewniający mocną regenerację skóry. Wskazany jest przy zmianach pigmentacyjnych i utracie sprężystości skóry twarzy, szyi czy dekoltu.

Peeling laserowy

Peeling laserowy powoduje odmłodzenie skóry, poprawia jej gęstość i jędrność, usuwa zmarszczki, powiększone pory i przebarwienia oraz ujednolica koloryt. Skóra staje się odświeżona, napięta i odzyskuje utracony blask.

Peeling węglowy - Black Doll

BLACK DOLL to popularna nazwa laserowego peelingu węglowego, w którym wykorzystuje się wysokoenergetyczny laser neodymowo-yagowy Fotona Spectro SP. Zabieg ten polega na naświetlaniu promieniem laserowym skóry twarzy uprzednio pokrytej specjalną pastą węglową.

Termolifting

Termolifting skóry to najnowocześniejszy zabieg z wykorzystaniem systemu PIANO w laserze FOTONA Nd:Yag. Termolifting to zabieg laserowy przeznaczony dla osób, które borykają się z brakiem jędrności i elastyczności skóry.

Usuwanie blizn

Blizna to tkanka łączna powstająca w procesie gojenia, która zastępuje tkankę uszkodzoną przez uraz lub chorobę. Powstaje w miejscu uszkodzenia skóry: jej budowa, struktura, zabarwienie i funkcja różni się od skóry zdrowej.

Usuwanie trądziku

Trądzik jest chorobą skóry, której początek występuje w wieku pokwitania, kiedy pod wpływem zmian hormonalnych dochodzi do nadmiernego pobudzenia czynności gruczołów łojowych. Ogranicza się zwykle do skóry twarzy, górnej części pleców i klatki piersiowej.

Zamykanie naczynek i usuwanie rumienia

Drobne popękane naczynia krwionośne są często poważnym problemem estetycznym. Laser Fotona Spectro SP dzięki swojej innowacyjnej technologii jest liderem w zamykaniu rozszerzonych naczyń zarówno na twarzy jak i na ciele, np. na nogach.

Usuwanie przebarwień

Przebarwienia, to ciemniejsze aniżeli kolor naszej skóry, nieregularnie postrzępione plamy, pojawiające się najczęściej na twarzy i dłoniach osób dorosłych.

Laser Fotona – Kielce

W naszym Instytucie Kosmetyki Emilux oferujemy wysokiej klasy zabiegi przy wykorzystaniu zaawansowanego technologicznie lasera Fotona. Dzięki jego funkcjonalności możesz uzyskać niesamowite efekty bez inwazyjnej ingerencji w Twoją skórę. Urządzenie wyróżnia się zróżnicowanym spectrum działania, które przekłada się na jego szerokie zastosowanie. Dzięki swojej uniwersalności laser można zastosować także w przypadku problemów z trądzikiem, nieestetycznie wyglądających blizn czy widocznych na twarzy pękających naczynek. Urządzenie jest wysokiej klasy sprzętem, dzięki któremu możesz cieszyć się zachwycającymi rezultatami już po kilku zabiegach. W wyniku swoich niezwykłych właściwości odmładzających oraz poprawiających ogólny wygląd cery, laser coraz bardziej zyskuje na popularności i cieszy się rosnącym zainteresowaniem.

Czytaj więcej

Wraz z upływem czasu w naszym organizmie zaczyna ubywać kolagenu, który odpowiedzialny jest za młody wygląd skóry, a także za jej nawilżenie. W wyniku tego skóra traci jędrność i pojawiają się na niej pierwsze zmarszczki. Na rynku dostępnych jest wiele metod, które mają za zadanie ich wygładzenie. Jednak wiele z nich jest niezwykle inwazyjnych, co bardzo często zniechęca klientki do poddania się zabiegowi. Jednym z najbardziej bezpiecznych oraz zaawansowanych technologicznie rozwiązań jest wykonanie liftingu skóry przy użyciu lasera medycznego Fotona, który pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów przekładających się na silne ujędrnienie skóry i pobudzenie kolagenu do produkcji.

Laser Fotona – zabiegi

To niezwykle innowacyjne urządzenie jest bardzo funkcjonalne w swoim wykorzystaniu i zapewnia szerokie spectrum działania, które przekłada się na zadowolenie korzystających z jego właściwości osób. Dzięki uniwersalnemu zastosowaniu sprzętu przy jego pomocy możesz poradzić sobie z wszelkimi niedoskonałościami, które są dla Ciebie powodem gorszego samopoczucia i obniżają Twoje poczucie atrakcyjności. Przy wykorzystaniu urządzenia możesz poddać się fotoodmładzaniu, które zregeneruje Twoją skórę bez uporczywego złuszczania. Ponadto laser ma swoje zastosowanie również w termoliftingu poprawiającym jędrność oraz elastyczność naskórka. Kolejną z wielu możliwości lasera medycznego Fotona jest usuwanie przy jego pomocy przebarwień oraz blizn, co wpływa na odzyskanie przez skórę utraconego blasku i pięknego kolorytu. Co więcej, uzupełniające się długości fal Er:Yag oraz Nd:Yag umożliwiają działanie lasera w głębokich strukturach skóry, co wpływa na jej trwałe ujędrnienie.

Laser Fotona – opinie

Urządzenie posiada szereg zalet i niezwykłą funkcjonalność, co przekłada się na wzrost jego popularności i szereg pozytywnych opinii na jego temat. Fotona jest innowacyjnym laserem medycznym, który przyczynia się do znacznej poprawy wyglądu skóry bez potrzeby stosowania inwazyjnych zabiegów. Klienci coraz chętniej korzystają z naszych usług przy wykorzystaniu tego nowoczesnego i zaawansowanego technologicznie sprzętu, który pozwala na spektakularne odnowienie i ujędrnienie skóry, a także posiada mnóstwo innych możliwości.