Instytut Kosmetyki Emilux

tel.: +48 531 301 311 | Kielce, Aleja IX Wieków Kielc 4A (wejście od ul. Pelca)

Zabiegi na skórę głowy

Karboksyterapia od Julié

Zabieg karboksyterapii polega na śródskórnej lub podskórnej iniekcji dwutlenku węgla za pomocą urządzenia JULIÉ CARBOXYTHERAPY™. Podczas trwania tego zabiegu uruchomiony zostaje proces odbudowy komórkowej, co skutkuje zagęszczeniem włosów skóry głowy i zahamowanie łysienia.

Dr Cyj

Mezoterapia z Dr Cyj to pierwszy na świecie preparat peptydowy stosowany w terapii wypadania włosów. Skutecznie wspomaga odrost włosów i zatrzymuje proces ich wypadania. Ten unikalny program terapii włosów wykorzystuje preparat peptydowy, który oprócz zatrzymania procesu wypadania włosów wspomaga ich odrost.

Zabiegi na skórę głowy w Kielcach

Zmagasz się z kompleksami dotyczącymi wypadania włosów? Nie możesz poradzić sobie z nimi w domowym zaciszu? Taka sytuacja wśród pacjentów zdarza się wyjątkowo często – zazwyczaj ogólnodostępne kosmetyki nie są w stanie zniwelować problemów, które mogą być przyczyną Twoich kompleksów. Zastanawiasz się, jak postąpić w takiej sytuacji? Wybierz możliwość zastosowania specjalnych zabiegów na skórę głowy i przekonaj się, jak w łatwy i wygodny sposób możesz pozbyć się swoich mankamentów.

W ofercie naszego Instytutu Kosmetyki Emilux znajdziesz dwa proponowane zabiegi, które słyną ze swojej skuteczności. Kielce są miejscem naszego działania – również tutaj możesz skorzystać z tej możliwości. Wystarczy odwiedzić nasz salon i opisać swój problem – doświaczony zespół specjalistów w tej dziedzinie z pewnością dobierze odpowiedni zabieg, który w Twoim przypadku będzie najodpowiedniejszy.

Czytaj więcej

Zabiegi na skórę głowy – skuteczność działania

W pakiecie każdego zabiegu na skórę głowy możesz liczyć na profesjonalną opiekę, w tym szczegółowe instrukcje dotyczące postępowania po zabiegu. Zawsze dbamy o to, aby przekazać naszym klientom niezbędną wiedzę dotyczącą przeprowadzanych działań. Zawsze omawiamy charakterystykę danego zabiegu, a także doradzamy ewentualną zalecaną ilość powtórzeń, która ma sprawić, że uzyskany efekt będzie zadowalający.

Zajmując się wykonywaniem profesjonalnych zabiegów na skórę głowy w Kielcach, nauczyliśmy się, jak ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta. W naszej ofercie znajdziesz wiele różnorodnych zabiegów, takich jak mezoterapia Dr Cyj czy karboksyterapia. Doskonale wiemy jednak, że wybór odpowiedniej metody leczenia niedoskonałości może nie być prosty, dlatego dbamy o kompleksowy wywiad z każdym klientem, pozwalający nam dobrać jak najbardziej odpowiedni plan działania.

Wygodne zabiegi na skórę głowy dla poprawy Twojego komfortu

Współczesna kosmetyka może zaproponować pacjentom wiele nowoczesnych możliwości z zakresu poprawy wyglądu w postaci specjalnie przygotowanych zabiegów na skórę głowy. Odgrywają one szczególną rolę, szczególnie jeśli chodzi o komfort psychiczny. Pracując w branży kosmetycznej od dawna, jednocześnie zdobywając niezbędne doświadczenie, mogliśmy dostrzec, jak ważną rolę odgrywają specjalne zabiegi na skórę głowy w procesie akceptacji samego siebie.

Nowoczesne rozwiązania, jakie proponuje współczesna kosmetyka, są w stanie skutecznie poprawić zagęszczenie włosów, tym samym wpływając również na ogólny komfort psychiczny. Kielce są miastem, w którym coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z takich możliwości, chcąc poprawić swój wygląd oraz pewność siebie. Należysz do tej grupy? W takim razie zapraszamy do naszego gabinetu – z pewnością będziemy w stanie zaproponować odpowiednie rozwiązania, które okażą się skuteczne również w Twoim przypadku.