ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER
tel.: +48 531 301 311 | Kielce, Aleja IX Wieków Kielc 4A (wejście od ul. Pelca)

Infuzja tlenowa

Home » Zabiegi pielęgnacyjne » Infuzja tlenowa

Zabieg infuzji tlenowej DermaOXY to synergiczne połączenie dwóch technologii: wtłaczania preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu oraz terapii czystym tlenem. Jest to rewolucyjna, bezinwazyjna i bezbolesna metoda oodmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek opatentowana w Danii. Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu hiperbarycznego do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Spektakularne efekty osiągamy dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym m.in. kwas hialuronowy, wyciąg z jadu węża, peptydy, antyoksydanty, witaminy i minerały oraz ekstrakty z alg. Efekt po 1 zabiegu utrzymuje się do miesiąca, natomiast po serii zabiegów nawet do pół roku.

Przebieg zabiegu:

1. Dokładny demakijaż
2. Peeling
3. Wtłaczanie za pomocą tlenu pod ciśnieniem odpowiednio dobranego rodzaju serum do skóry klienta
4. Nałożenie preparatów pielęgnacyjnych na zakończenie zabiegu „zamykających” w skórze składniki wcześniej wprowadzone.

Efekty po zabiegu infuzji tlenowej:

 • mocno nawilżona i odżywiona skóra
 • napięta, jędrna i elastyczna skóra
 • poprawiony i wyrównany koloryt cery
 • poprawa funkcjonowania skóry

Przeciwskazania:

 •  przerwana ciągłość naskórka w miejscu wykonywanego zabiegu
 • opryszczka
 • bakteryjne, grzybicze, wirusowe choroby skóry
 • choroby nowotworowe
 •  niewydolny układ krążenia
 • zapalenie żył

Wskazania do zabiegu infuzji tlenowej:

 • skóra sucha i odwodniona
 • poszarzały koloryt cery
 • skóra wiotka
 • poprawa jakości skóry

Cennik

Twarz

249 zł

Twarz + szyja

299 zł

Twarz + szyja + dekolt

349 zł

Oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa

399 zł

Skontaktuj się z nami i umów na dogodny termin wizyty!

Jakich efektów można spodziewać się po infuzji tlenowej?

Pierwszym efektem działania infuzji tlenowej jest widoczne odmłodzenie skóry, poprzez odświeżenie jej, dogłębne nawilżenie na poziomie komórkowym oraz rozjaśnienie. Dzięki temu wydaje się bardziej witalna. Jeśli w serum znajduje się kwas hialuronowy, to zabieg zapewnia poprawę napięcia tkanek oraz jędrności. Preparat łączy bowiem włókna kolagenowe i elastyny. Ponadto infuzja może rozjaśnić przebarwienia oraz poprawić koloryt naskórka. Świetnie wpływa także na bilans wilgoci.

Zazwyczaj zalecamy wykonanie około 6 zabiegów w tygodniowych odstępach. Kurację tego typu wykonuje się dwa razy w roku. Ze względu na wspomniane natychmiastowe działanie, infuzja tlenowa w Kielcach jest wykonywana jako tzw. zabieg bankietowy.

Czytaj więcej…

Infuzja tlenowa cena – Kielce

Cena usługi jest przede wszystkim zależna od obszaru zabiegowego, ponieważ ten może dotyczyć samej twarzy, ale też twarzy z szyją czy również dekoltu. Na koszt infuzji tlenowej w Kielcach wpływa także wykonanie oczyszczania wodorowego.

Infuzja tlenowa opinie – Emilux

Opinie ekspertów na temat zabiegu są jednogłośne – warto z niego korzystać. Jest to związane przede wszystkim z bardzo dobrymi efektami, które pojawiają się niemal od razu. Ponadto omawiana technika jest stosunkowo bezpieczna. Jej popularność jest obecnie bardzo wysoka, nie tylko ze względu na niesamowite efekty, ale również bezbolesność. Dzięki temu wiele kobiet zapisuje się na infuzję tlenową przed ważnymi wydarzeniami i uroczystościami.

Dlaczego warto nas wybrać?

Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych kosmetologów, których wiedza i doświadczenie gwarantują w pełni profesjonalną obsługę. Wykonujemy skomplikowane zabiegi, zawsze dbając przede wszystkim o bezpieczeństwo klientek. Przed wykonaniem infuzji tlenowej przeprowadzamy wywiad z pacjentem, dzięki czemu możemy ocenić, czy nie istnieją żadne przeciwwskazania do sesji. Gwarantujemy także przyjazną atmosferę i proponujemy konkurencyjne ceny. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.