Instytut Kosmetyki Emilux

tel.: +48 531 301 311 | Kielce, Aleja IX Wieków Kielc 4A (wejście od ul. Pelca)

Kontakt

Masz pytania lub chcesz umówić się na wizytę?

Napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą!

  Dane kontaktowe

  Instytut Kosmetyki Emilux
  Al. IX Wieków Kielc 4A (wejście od ul. Pelca)
  25-512 Kielce

  tel. +48 531 301 311

  e-mail: kontakt@emilux.pl

  Najczęściej zadawane pytania

  Lata doświadczenia sprawiły, że znamy dobrze nasze Klientki. Przygotowałyśmy odpowiedzi na pytania, które najczęściej zaprzątają Wam głowę!

  Ile zabiegów depilacji należy wykonać, aby włoski nie odrastały i co jaki czas powtarza się zabiegi?

  Zalecana ilość zabiegów depilacji laserowej to 5-7 zabiegów, które należy powtarzać do około 5 tyg.w przypadku depilacii twarzy i co około 7 tyg.na ciele.

  Czy zabieg depilacji laserowej jest bolesny?

  Depilacja laserowa może sprawiać delikatny dyskomfort. Podczas zabiegu chłodzimy skórę specjalnymi okładami, aby zniwelować nieprzyjemne odczucia.

  Ile zabiegów należy zrobić, aby pozamykać rozszerzone naczynka?

  Ilość zabiegów jest uzależniona od ilości rozszerzonych naczyń i od tego w jakim stopniu problem jest nasilony. Czasami jeden zabieg jest wystarczający, a czasami mogę być potrzebne 3- 4 zabiegi.

  Czy zabieg mezoterapii igłowej jest bezpieczny?

  Mezoterapia igłowa jest bezpieczna i jest alternatywą dla droższych i bardziej agresywnych zabiegów, a pozwala na skuteczną rewitalizację skóry. Istnieją przeciwwskazania do wykonania mezoterapii, dlatego zabieg jest zawsze poprzedzony konsultacją z kosmetologiem, aby zapewnić bezpieczeństwo, m.in.kobiety w ciąży i karmiace piersią muszą zrezygnować z mezoterapii. Należy również przestrzegać zaleceń pozabiegowych. Mezoterapia wykonana przez wykwalifikowanego kosmetologa i w odpowiednio wyposażonym gabinecie nie jest zagrożeniem dla zdrowia.

  Czy zabieg karboksyterapii jest skuteczny w walce z cellulitem?

  Karboksyterapia jest jednym z najbardziej skutecznych zabiegów na cellulit. Charakteryzuje ją klinicznie udowodnione działanie w redukcji cellulitu. Dzięki iniekcjom śródsķórnym lub podskórnym działamy bezpośrednio w miejscu problemu, czy na komórki tłuszczowe i zastoje wodne i limfatyczne, które powodują cellulit. Większość zabiegów powierzchownych nie przyniesie takich rezultatów.