Instytut Kosmetyki Emilux

tel.: +48 531 301 311 | Kielce, Aleja IX Wieków Kielc 4A (wejście od ul. Pelca)

Regeneracja z czynnikami wzrostu

 

Home » Zabiegi pielęgnacyjne » Regeneracja z czynnikami wzrostu

Growth Factor Technology to najnowszy zabieg z użyciem preparatów marki Purles oparty na działaniu czynników wzrostu, czyli składnikach, które występują naturalnie w skórze, przez co są lepiej przyswajane i mają mniejszy potencjał alergizujący.  Czynniki wzrostu to grupa peptydów, która stymuluje wzrost komórek, ich metabolizm i podziały, a co za tym idzie, aktywują procesy regeneracji i odnowy, które są kluczowe przy zabiegach odmładzających. Badania dowodzą, że miejscowa aplikacja mieszaniny czynników wzrostu na skórę przyśpiesza proces odbudowy skóry, stymuluje syntezę kolagenu, elastyny, a także innych elementów macierzy komórkowej. 

Kuracja z wykorzystaniem czynników wzrostu świetnie sprawdzi się przy skórze uszkodzonej, szczególnie po intensywnych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, np. po peelingach chemicznych czy mezoterapii. Siłę czynników wzrostu wykorzystać można również przy skórze starzejącej się, z utratą jędrności i elastyczności. Jest to świetna kuracja rewitalizująca i regenerująca. 

Pierwszym etapem zabiegu jest przygotowanie skóry przez wykonanie mikrodermabrazji lub peelingu kawitacyjnego (w zależności od rodzaju skóry). Kolejny etap to aplikacja kwasu laktobionowego 30% na kilka minut. Następnie wmasowana zostaje specjalistyczna ampułka z czynnikami wzrostu tzw. „zastrzyk młodości”. Ostatni etap zabiegu to hydrożelowa Maska Młodości. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Zabieg polecamy jako pojedynczy seans upiększający, bądź intensywna kuracja odmładzająca, składająca się z serii około 5 zabiegów. 

Przeciwwskazania:

  • zmiany dermatologiczne na skórze, 
  • opryszczka,
  • nadwrażliwość na składniki aktywne obecne w produktach,
  • trądzik różowaty w fazie aktywnej,
  • ciąża,
  • karmienie piersią

Wskazania:

  • skóra wymagająca intensywnej regeneracji,
  • skóra z utratą elastyczności i jędrności,
  • skóra wymagająca odnowy po peelingach chemicznych,
  • skóra po inwazyjnych kuracjach z zakresu medycyny estetycznej.

Cennik

Zabieg na twarz

199 zł

Skontaktuj się z nami i umów na dogodny termin wizyty!

Zabiegi Growth Factor Technology – Emilux Kielce

Zabieg regeneracji z czynnikami wzrostu jest innowacyjnym rozwiązaniem pozwalającym na uzyskanie spektakularnych efektów związanych z odnową skóry. Dzięki jego zastosowaniu możliwa jest intensywna regeneracja uszkodzonej skóry, poprawa jej elastyczności, a także jędrności, niwelacja blizn potrądzikowych oraz niesamowita odnowa naskórka, który potrzebuje wsparcia po przebytych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.

Czytaj więcej…

Zabieg regeneracji z czynnikami wzrostu – efekty

W wyniku podjęcia decyzji o poddaniu się zabiegowi pacjent może oczekiwać wspaniałych rezultatów związanych nie tylko z intensywną odnową skóry czy efektu odmłodzenia na poziomie komórkowym, ale także znacznego wygładzenia naskórka, poprawy jego napięcia, spłycenia zmarszczek oraz zredukowania uciążliwych blizn potrądzikowych. Zabieg wspaniale sprawdzi się zwłaszcza dla skór, które potrzebują regeneracji oraz odnowy, dzięki czemu możliwa jest poprawa jej wyglądu. W wyniku tego skóra odzyskuje blask, a twarz wygląda na młodszą oraz wypoczętą.

Zabiegi Growth Factor Technology – Kielce

Oferowany w naszym Instytucie Kosmetyki Emilux zabieg regeneracji z czynnikami wzrostu wykonywany jest przez specjalistów, którzy bazują na najwyższej jakości kosmetykach. Dzięki swojemu działaniu zdobywa on pozytywne opinie ze strony odwiedzających nasz salon pacjentów.

Zabieg jest w pełni bezpieczny, a wykonujące go osoby przeprowadzają pacjenta przez każdy etap i w razie potrzeby tłumaczą poszczególne czynności. Jeśli zależy Państwu na uzyskaniu konkretnych informacji przed podjęciem decyzji o poddaniu się zabiegowi, warto się z nami skontaktować. Postaramy się odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania oraz rozwiać wszelkie wątpliwości.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, dlatego zależy nam na odpowiednim kontakcie z każdym pacjentem, który jest podstawą budowania pozytywnych relacji. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pacjenci byli zadowoleni z przeprowadzanego u nas zabiegu. Ponadto w naszym Instytucie oferujemy Państwo atrakcyjne ceny, z których z pewnością będziecie usatysfakcjonowani.